| Antique | Yes |
|---|---|
| Type | Desk |
| Item Height | 7cm |
| Theme | Antique |
| Style | Syrian |
| Material | Wood |
| Features | Hidden Storage |
| Item Length | 10cm |
| Finish | Polished |
| Item Width | 5cm |
| Colour | Brown |
Check the listing for details. antique desk accessories. Color: Brown, Condition: New. Listed at 27.26 USD. antique desk accessories.