| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Wall Mirror |
| Item Height | 32.5 in |
| Frame Finish | Painted |
| Style | Georgian |
| Frame Material | Wood |
| Item Length | 19.5 in |
| Item Width | 4.25 in |
Check the listing for details. Antique Georgian Reverse Painted Cherubs Neoclassical Wall Mirror. Condition: Used. Listed at 75.00 USD. Art piece is in VG condition.