| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 14 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Item Height | 30" |
| Item Width | 24" |
| Type | End Table |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Time Period Manufactured | 1900-1950 |
| Material | Oak |
| Item Length | 24" |
Check the listing for details. Antique Large Quartered Oak Lamp Side End Table Claw Feet. Listed at 475.00 USD. Hi, Up for sale today is this nice old oak lamp table. I have given you many pictures for your inspection. top meas. 24" sq. 30" tall, table meas. 26 1/2" where the legs curve out. There is wear on the table from years of use, some light scratches on top, scuffs, marks. Overall a nice table ready to be enjoyed. Any questions feel!! free!! Thanks for looking!! 48 STATES