| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Frame Color | Gold |
| Type | Wall Mirror |
| Shape | Rectangle |
| Item Height | 32" |
| Frame Finish | Antique Gold |
| Model | Louis XVI Trumeau |
| Style | Louis XVI |
| Frame Material | Wood |
| Item Length | 9" |
| Item Width | 2" |
Check the listing for details. Antique Louis XVI Trumeau Wall Mirror. Condition: Used. Listed at 250.00 USD. Antique Louis XVI Trumeau Wall Mirror Lots of signs of age and use. Like missing pieces of plaster frame in couple of spots. Also fading color and stains on mirror But still a great piece for collectors Please look at all pictures and message me about any questions