| Antique | Yes |
|---|---|
| Assembly Status | Fully Assembled |
| Shape | Rectangular |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Color | Free Hand Painted Oil |
| Tabletop Material | Wood |
| Material | Wood |
| Item Length | 46 in |
| Type | Coffee Table |
| Number of Drawers | 0 |
| Item Height | 18 in |
| Features | Painted Tabletop |
| Room | Living Room |
| Finish | Clear Resin: Signed and Dated by Artist. |
| Item Width | 23 in |
Check the listing for details. Antique Painted Multicolor Rectangular Wood Coffee Table for Living Room. Color: Free Hand Painted Oil, Condition: Used. Listed at 2500.00 USD. Rectangular wood Coffee Table for Living Room.