| Brand | Antique |
|---|---|
| Type | Chocolate Mold |
| Occasion | Christmas |
| Color | Silver |
| Item Height | 7 in |
| Original/Reproduction | Original |
| Style | Traditional |
| Set Includes | mold n clip |
| Material | Metal |
| Item Width | 4 in |
| Item Weight | 5 oz |
Check the listing for details. Antique Santa Chocolate Mold 7.75” Unmarked. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 124.00 USD. This is a very nice detailed. Santa chocolate mold. See photos stands 7.75" tall 4.5" wide and 1.75" thick. Weighs 4.5 oz. Make me an offer