| Antique | Yes |
|---|---|
| Item Diameter | 31 in |
| Color | Gold |
| Frame Finish | Mirrored |
| Item Length | 1" |
| Orientation | Vertical |
| Brand | Mirror |
| Frame Color | Gold |
| Mounting | Wall Mounted |
| Type | Wall Mirror |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 31" |
| Frame Material | Brass |
| Item Width | 21" |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Antique Solid Brass Mirror - 31" x 21", Beveled Glass. Color: Gold, Condition: Used, Made in United States. Listed at 999.99 USD.