| Color/Finish | Black |
|---|---|
| Features | Built-In Storage |
| Finish | Black |
| Material | Wood |
| Returnable | 30-Day |
| Style | Mediterranean,Rustic |
| Assembled Depth (in) | 15.75 in |
| Assembled Height (in) | 13.75 in |
| Assembled Width (in) | 20.5 in |
| UPC | 7445048914910 |
Check the listing for details. Antique Style Black Wooden Steamer Trunk. Condition: New. Listed at 125.44 USD. At 20.5 in. Wide x 15.75 in. Deep x 13.75 in. High, it is large enough to double as a coffee table. Antique style trunk.