| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Antique | Yes |
| Type | Side/End Table |
| Item Height | 22 in |
| Tabletop Material | Wood |
| Material | Wood |
| Item Length | 24 in |
| Item Width | 13 in |
Check the listing for details. Antique Two Tier Side/End Table. Condition: Seller refurbished. Listed at 85.00 USD. This is an antique two-tier side /end table that we painted black with gold trim. It is 24" by 13" on the top tier and it stands 22 " high. It is in very good shape.