| Unit Count | 10.0 Count |
|---|---|
| Size | 11mm |
| Item Diameter | 11 Millimeters |
| Color | P:11mm Antique |
| Upc | 708082108941 |
| Pin Type | Straight |
| Compatible Groove Diameter | 11 Millimeters |
| Size Name | 11mm |
| Finish Types | Antique |
| Brand | Unbranded |
| Unit Type | m |
| Number Of Pieces | 10 |
| Fastener Type | Nail |
| Item Dimensions | 3.95 X 0.43 X 0.02 Inches |
| Unit Quantity | 10 |
| Country of Origin | Turkey |
Check the listing for details. Antique Upholstery Tacks Strips, 10m Box. Color: P:11mm Antique, Condition: New, Made in Turkey. Listed at 47.69 USD.