| Antique | Yes |
|---|---|
| Color | Black |
| Frame Finish | Mirrored |
| Item Length | 8 1/4" |
| Mounting | Tabletop |
| Brand | Unbranded |
| Frame Color | Black |
| Department | Adult |
| Type | Vanity/Tabletop Mirror |
| Era | Victorian (1837-1900) |
| Item Height | 12 3/4" |
| Style | Victorian |
| Frame Material | Cast Iron |
| Room | Any Room |
| Item Width | 3 1/2" |
Check the listing for details. Antique Victorian Cast Iron Vanity Table Mirror. Color: Black, Condition: Used. Listed at 169.99 USD.