| Brand | Mirror |
|---|---|
| Shape | Oval |
| Color | Gold |
| Item Height | 14" |
| Frame Finish | Mirrored |
| Style | Victorian |
| Frame Material | Wood |
| Item Length | 12" |
| Item Width | 1.75 " |
Check the listing for details. Antique Victorian Giltwood Oval Mirror Ornate. Color: Gold, Condition: Used. Listed at 89.55 USD.