| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Brand | Unknown |
| Color | Bright Brass |
| Item Height | 2 in |
| Original/Reproduction | Contemporary Reproduction |
| Style | Antique |
| Material | Brass |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Width | 2 7/8 in |
| Depth | 1/8 in |
Check the listing for details. Antique Vintage File Cabinet Brass Card Frame. Color: Bright Brass, Width: 2 7/8 in, Condition: New. Listed at 9.98 USD. This is a Cast brass File Cabinet Card Frame. Heavy cast brass with bright finish. Measures 2 7/8" wide by 2" high. It is 1/8" thick. (F3) Check out my other items! Be sure to add me to your favorites list!