| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Magazine Racks |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 18 in |
| Color | Brown |
| Style | Antique |
| Material | Wood |
| Item Length | 16 in |
| Finish | Varnished |
| Item Width | 13 in |
Check the listing for details. Antique Vintage Magazine Rack Folding Solid Wood Spindle Stand Holder. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 89.00 USD. It could also be used for yarns or vinyl LP storage. Made from solid wood with a varnished brown finish, this spindle stand holder exudes a classic antique charm. The folding design adds versatility and convenience for easy storage when not in use.