| Antique | Yes |
|---|---|
| Type | Kitchen Table |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Color | Brown |
| Item Height | 30 in |
| Personalized | No |
| Material | Wood |
| Item Length | 50 in |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 28" Deep |
Check the listing for details. Antique Vintage Oak Flour Bin Table. Color: Brown, Condition: Used, Made in United States. Listed at 650.00 USD. This bin table features two galvanized flour bin drawers and three top drawers and a pull-out board. Depth - 28 1/2".