| Brand | Antique |
|---|---|
| Antique | Yes |
| Type | Wardrobe |
| Department | Adult |
| Item Height | 92" |
| Material | Mahogany |
| Item Length | 72" |
| Handle Material | Wood |
| Item Width | 19.5" |
Check the listing for details. Antique Wardrobe, Solid Mahogany, 19 Century, French. Condition: Used. Listed at 7500.00 USD. 19th century, solid mahogany, 3 door French wardrobe. This process is quick and relatively painless while following the correct procedure to dismantle and reassemble.