| Brand | Antique |
|---|---|
| Antique | Yes |
| Type | Chair |
| Color | Brown |
| Item Height | 50 in |
| Style | Upcycled |
| Set Includes | Chair |
| Material | Wicker |
| Features | Rolling |
| Item Length | 35 in |
| Item Width | 26 in |
Check the listing for details. Antique Wheelchair. Color: Brown, Condition: Seller refurbished. Listed at 500.00 USD.