| Color | White |
|---|---|
| Brand | Unmarked |
| Type | Divided Candy Dish |
| Number of Compartments | 2 |
| Item Height | 3-1/4 in |
| Features | Handle |
| Material | Porcelain |
| Item Length | 11-3/4 in |
| Finish | Glossy |
| Item Weight | 1 lb 9 oz |
| Item Width | 8-1/2 in |
| Vintage | Yes |
Check the listing for details. Antique White Divided Filigree Serving Dish with Handle. Color: White, Condition: Used. Listed at 38.60 USD. Nice quality, bright white porcelain divided dish with a nice handle. See item specifics and photos for more details.