| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Antique | Yes |
| Pattern | All-Over |
| Shape | Rectangle |
| Item Width (Interior) | N/A |
| Occasion | All Occasions |
| Size | 8 x 10 in |
| Suitable for Photo Size | N/A |
| Color | Brown |
| Material | Wood |
| Item Length | N/A |
| Photo Capacity | N/A |
| Item Height (Interior) | N/A |
| Brand | Unbranded |
| Type | Painting Frame |
| Department | Adults |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 12 in |
| Style | Victorian |
| Theme | Periods & Styles |
| Features | Flower Design |
| Finish | N/A |
| Item Width | 8.5 in |
Check the listing for details. Antique Wooden Picture Frame Floral Design Frame Only. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 52.99 USD. Pre-owned antique wooden floral frame. Signs of wear are consistent with being an older item. Measurement is approximately 8.5 12