| Antique | Yes |
|---|---|
| Assembly Status | Fully Assembled |
| Shape | Rectangular |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Color | Brown |
| Tabletop Material | Wood |
| Material | Wood |
| Item Length | 16 in |
| Type | Side/End Table |
| Number of Drawers | 1 |
| Item Height | 24 in |
| Features | Drawer |
| Finish | Antique |
| Room | Any Room, Bedroom, Living Room |
| Item Width | 15 in |
Check the listing for details. Antique Wooden Rectangular Side Table with Drawer, Brown. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 122.50 USD. Antique Wooden Rectangular Side Table with Drawer, Brown