| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Antique |
| Antique | Yes |
| Type | Bench/Stool |
| Color | Black |
| Item Height | 15 in |
| Material | Wrought Iron |
| Item Length | 28 in |
| Item Width | 9 in |
Check the listing for details. Antique Wrought Iron SHOE SHINE Bench/Stool with Shoe Rest. Color: Black, Condition: Used. Listed at 145.00 USD. Buffalo Metal Furniture Mfg CompanyWROUGHT IRONSHOE SHINE BENCH/STOOLWITH SHOE REST The height of the seat is 15 inches above the ground. The overall length with the last is approximately 28 inches. The diameter of the seat top is 9 1/2 inches. The seat upholstery is new and is vinyl. Is in good condition. Will be partially diasassembled for shipping purposes. Buying more than one item? We are happy to combine shipping. Be sure to pay for your purchase(s) as soon as possible.We can't ship until you do so.All INTERNATIONAL packages are handled by eBay International Shipping. Buyer is responsible for all taxes and custom fees.