| Type | Bathroom Hardware and Accessories |
|---|---|
| Material | Stainless Steel, Glass |
| Brand | Anzzi |
| Color | Chrome |
| Set Includes | Refer to Item Specifications |
| Installation | Wall Mounted |
| Mounting | Wall Mounted |
| Department | Not Specified |
| Finish | Chrome |
| Features | Anzzi AC-AZ053 Essence Wall Mounted Soap Dish |
| Country of Origin | China |
| Item Height | 1 in |
| Model | AC-AZ053 |
| California Prop 65 Warning | No |
| Item Length | 6 in |
| Item Width | 4 in |
| Number of Items in Set | Unspecified |
| MPN | AC-AZ053 |
| Collection | Essence |
| UPC | 191042000476 |
Check the listing for details. Anzzi AC-AZ053 Essence Wall Mounted Soap Dish - Chrome. Color: Chrome, Condition: New, Made in China. Listed at 26.62 USD.