| Brand | Games Workshop |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Country/Region of Manufacture | CN |
| Game | Accessory |
| Game Type | Accessory |
| Item Height | 0.50 in |
| Item Length | 4.00 in |
| Item Weight | 0.15 lb |
| Item Width | 2.50 in |
| MPN | 91-67 |
| Model | 91-67 |
Check the listing for details. AoS Flesh-Eater Courts Dice Set. Condition: New, Made in CN. Listed at 33.50 USD. AoS Flesh-Eater Courts Dice Set The Flesh-eater Courts are deluded, believing themselves to be royal subjects performing their duty to liege and land, when in reality they are debased cannibals in thrall to vampiric masters.