| Age Level | 14+ |
|---|---|
| Brand | Games Workshop |
| Country of Origin | GB |
| Country/Region of Manufacture | GB |
| Game | Miniature |
| Game Title | Age of Sigmar |
| Game Type | Miniature |
| Item Height | 3.00 in |
| Item Length | 12.00 in |
| Item Type | Plastic Kit |
| Item Weight | 2.6 lb |
| Item Width | 9.00 in |
| MPN | 80-57 |
| Model | 80-57 |
| Part Type | Plastic Kit |
Check the listing for details. AoS: Sand and Bone Gaming Pack. Condition: New, Made in GB. Listed at 65.00 USD. It depicts the barren Shyishan landscapes of Ossia – Sand, on one side, and Dolorum – Bone, on the other. Two pieces grant special abilities to nearby units. Rakon CNC AL 6mm Motor Mount Set - Blade Inductrix IDTX601.