| Country of Origin | Philippines |
|---|---|
| Voltage Compatibility | 120 V |
| Compatible Brand | For APC |
| Color | Black |
| Compatible Model | G5BLK |
| MPN | QB1448350060 |
| Maximum Input Current | 15 A |
| Brand | APC |
| Type | Power Distribution Panel |
| Unit Type | lb |
| Maximum Power | 1800 W |
| Model | G5BLK |
| Number of Outlets | 9 |
| Features | LED Display, Rack Mountable, Surge Protection |
| Unit Quantity | 2 |
Check the listing for details. APC AV 15 Amp G5 BLK Rack Power Filter, 120V. Color: Black, Condition: Used, Made in Philippines. Listed at 109.00 USD. There are small scratches and blemished. This is a refurbished device...