| Brand | API SERVICE TECH |
|---|---|
| Part Number | 14HR81K |
| Part Details | SERVICE TECH |
| Fit Model | Pathfinder |
| Fit Make | Nissan |
| Fit Years | 1994 1992 1995 1990 1991 1993 |
| CS-SKU | 400:14HR81K |
| Manufacturer Part Number | 14HR81K |
Check the listing for details. API 14HR81K Distributor Rotor Fits 1990-1995 Nissan Pathfinder SERVICE TECH. Condition: New. Listed at 20.70 USD. 1990-1995 Nissan Pathfinder. Notes: SERVICE TECH. Warranty Policy. Must Read Fit Information Below .