| Brand | API OEF3 |
|---|---|
| Placement on Vehicle | Rear |
| Part Number | 18QY99W |
| Part Details | OEF3 |
| Fit Model | M3 |
| Fit Make | BMW |
| Fit Years | 1995 1996 1997 1998 1999 |
| CS-SKU | 400:18QY99W |
| Manufacturer Part Number | 18QY99W |
Check the listing for details. API 18QY99W Rear Brake Pad Sensor Fits 1995-1999 BMW M3 OEF3 OEF3. Condition: New. Listed at 17.68 USD. Notes: OEF3. 1999 BMW M3. 1995 BMW M3 3.0L 6 Cyl. 1996-1998 BMW M3 3.2L 6 Cyl. Position: Rear.