| Brand | API SERVICE TECH |
|---|---|
| Part Number | 21WT67W |
| Part Details | SERVICE TECH -- Black Oval; 2 Terminal Female; Black and Yello... |
| Fit Model | Sierra 2500 |
| Fit Make | GMC |
| Fit Years | 2004 1999 2000 2001 2002 2003 |
| CS-SKU | 400:21WT67W |
| Manufacturer Part Number | 21WT67W |
Check the listing for details. API 21WT67W Input Shaft Speed Sensor Connector Fits 1999-2004 GMC Sierra 2500. Condition: New. Listed at 21.39 USD. 1999-2004 GMC Sierra 2500. Warranty Policy. Must Read Fit Information Below .