| Brand | API SERVICE TECH |
|---|---|
| Part Number | 22TH97W |
| Part Details | SERVICE TECH -- 4 Blade Terminal; Black; 25 Amp; Without Bracket |
| Fit Model | RL |
| Fit Make | Acura |
| Fit Years | 2005 2008 2006 |
| CS-SKU | 400:22TH97W |
| Manufacturer Part Number | 22TH97W |
Check the listing for details. API 22TH97W Ignition Relay Fits 2006 Acura RL. Condition: New. Listed at 19.18 USD. 2006 Acura RL. Warranty Policy. Must Read Fit Information Below .