| Brand | API ProTune |
|---|---|
| Part Number | 31QG34V |
| Part Details | ProTune -- 1.73 watt, Miniature Bayonet Base |
| Fit Model | 600 |
| Fit Make | Dodge |
| Fit Years | 1986 1987 1988 |
| CS-SKU | 400:31QG34V |
| Manufacturer Part Number | 31QG34V |
Check the listing for details. API 31QG34V Ignition Light Fits 1986-1988 Dodge 600. Condition: New. Listed at 17.62 USD. 1986-1988 Dodge 600. Warranty Policy. Must Read Fit Information Below .