| Brand | API ProTune |
|---|---|
| Fit Make | Cadillac |
| Fit Model | CTS |
| Fit Years | 2008 2013 2012 2010 2009 2011 |
| Part Details | ProTune |
| Part Number | 51DH92W |
| CS-SKU | 400:51DH92W |
| Manufacturer Part Number | 51DH92W |
Check the listing for details. API 51DH92W Automatic Transmission Filter Kit Fits 2008-2013 Cadillac CTS. Condition: New. Listed at 34.05 USD. 2010-2013 Cadillac CTS 3.0L V6. 2008-2013 Cadillac CTS 3.6L V6. Warranty Policy. Product Information.