| Brand | API SERVICE TECH |
|---|---|
| Part Number | 56ND41W |
| Part Details | SERVICE TECH -- Premium Quality |
| Fit Model | Mark V |
| Fit Make | Lincoln |
| Fit Years | 1977 1978 1979 |
| CS-SKU | 400:56ND41W |
| Manufacturer Part Number | 56ND41W |
Check the listing for details. API 56ND41W Distributor Cap Fits 1977-1979 Lincoln Mark V. Condition: New. Listed at 22.25 USD. 1977-1979 Lincoln Mark V. Distributor Vent: YES. Warranty Policy. Notes: SERVICE TECH -- Premium Quality. Condition: New.