| Brand | API PEC |
|---|---|
| Placement on Vehicle | Front |
| Part Number | 64TX42V |
| Part Details | PEC -- Single Offset, Allows up to 1 3/4 Degree of Adj. |
| Fit Model | Voyager |
| Fit Make | Plymouth |
| Fit Years | 1996 1997 1998 1999 2000 |
| CS-SKU | 400:64TX42V |
| Manufacturer Part Number | 64TX42V |
Check the listing for details. API 64TX42V Front Alignment Cam Bolt Kit Fits 1996-2000 Plymouth Voyager. Condition: New. Listed at 17.21 USD. 1998-1999 Plymouth Voyager 3.8L V6. 1996-2000 Plymouth Voyager 2.4L 4 Cyl. 1996-2000 Plymouth Voyager 3.0L V6. 1996-2000 Plymouth Voyager 3.3L V6. Position: Front.