| Brand | API OEF3 |
|---|---|
| Placement on Vehicle | Rear |
| Part Number | 66SQ97V |
| Part Details | OEF3 -- Pin Style |
| Fit Model | SL450 |
| Fit Make | Mercedes |
| Fit Years | 2017 2018 2019 2020 |
| CS-SKU | 400:66SQ97V |
| Manufacturer Part Number | 66SQ97V |
Check the listing for details. API 66SQ97V Rear Brake Pad Sensor Fits 2017-2020 Mercedes SL450. Condition: New. Listed at 16.12 USD. Position: Rear. Warranty Policy. Product Information.