| Brand | API PEC |
|---|---|
| Part Number | 67QN67K |
| Part Details | PEC |
| Fit Model | S10 |
| Fit Make | Chevrolet |
| Fit Years | 2002 2001 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 |
| CS-SKU | 400:67QN67K |
| Manufacturer Part Number | 67QN67K |
Check the listing for details. API 67QN67K Idler Arm Fits 1983-2004 Chevy S10 4WD PEC PEC. Condition: New. Listed at 35.97 USD. Notes: PEC. 1983-2004 Chevrolet S10 4WD. Warranty Policy. Must Read Fit Information Below .