| Brand | API SERVICE TECH |
|---|---|
| Part Number | 82ZF57V |
| Part Details | SERVICE TECH |
| Fit Model | G1500 |
| Fit Make | GMC |
| Fit Years | 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 |
| CS-SKU | 400:82ZF57V |
| Manufacturer Part Number | 82ZF57V |
Check the listing for details. API 82ZF57V Distributor Cap Fits 1987-1995 GMC G1500 SERVICE TECH SERVICE TECH. Condition: New. Listed at 22.62 USD. 1987-1995 GMC G1500 5.0L V8. 1987-1993 GMC G1500 5.7L V8. Distributor Vent: YES. Notes: SERVICE TECH. Material: PHENOLIC.