| UPC | 885909629022 |
|---|---|
| Compatible Brand | For Apple |
| Color | White |
| Compatible Screen Size | 11.6 in |
| Compatible Model | For Apple iPad mini (1st Generation), Universal, For Apple iPad (1st Generation), For Apple iPad mini 2, For Apple iPad mini 3, For Apple iPad 2, For Apple iPad Pro (2nd Generation), For Apple iPad mini 4, For Apple iPad (5th Generation), For Apple iPad (4th Generation), For Apple iPad (6th Generation), For Apple iPad Pro (3rd Generation), For Apple iPad Air 2, For Apple iPad (3rd Generation), For Apple iPad Air (1st Generation), For Apple iPad Air (3rd Generation), For Apple iPad Pro (1st Generation) |
| Material | Plastic |
| MPN | MD836LL/A |
| Item Length | 1.0 in |
| Brand | Apple |
| Type | Power Adapter |
| Item Height | 2 in |
| Model | A1401 |
| Features | Battery Powered |
| Item Width | 1.0 in |
Check the listing for details. Apple 12W Single USB Wall Charger Power Adapter (MD836LL/A - A1401) - White. Color: White, Condition: Used. Listed at 7.14 USD. Apple Part Number: MD836LL/A. Simple to Use: There's no complex setup required. Simply plug the adapter into a wall outlet and connect your device using a cable (not included).