| Unit Type | Unit |
|---|---|
| Manufacturer Warranty | None |
| Unit Quantity | 1 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| UPC | 0888462650366 |
| Color | White |
| Keyboard Layout | QWERTY (Standard) |
| MPN | A1644, MLA22LL/A |
| Material | Plastic |
| Item Length | 4.52 in |
| Brand | Apple |
| Type | Slim |
| Item Height | 0.43 in |
| Model | Apple Magic Keyboard |
| Connectivity | Wireless, Bluetooth, Lightning |
| Features | Multimedia Integration, Portable, Enhanced Function Keys, Plug & Play, Quiet Keys, Built-In Battery |
| Item Width | 10.98 in |
| Keyboard Language | English |
Check the listing for details. Apple A1644 MLA22LL Magic Keyboard White Fuly Tested Works Great!!!!. Color: White, Condition: Used. Listed at 34.95 USD. Apple A1644 Wireless Bluetooth Magic Keyboard 2- White Works Great! I built my first PC in 1994. I toreapart, fixed, and put back together my first Mac in the Early 2000s. I specialize in Apple Products.