| Brand | Apple |
|---|---|
| Type | Headset Case |
| Color | Blue |
| Compatible Product | Headphones |
| Compatible Generation | 1st Generation, 3rd Generation |
| Material | Silicone/Gel/Rubber |
| Features | Flip Case |
| Compatible Model | For Apple AirPods |
| Compatible Brand | For Apple |
| Unit Type | Unit |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Weight | 4.34 oz |
| Item Height | 4" |
| Item Length | 9" |
| Item Width | 2" |
Check the listing for details. Apple Airpods Max genuine Headphones Replacement Smart Case - Blue. Color: Blue, Condition: Used. Listed at 24.90 USD. All tested and fully functional. Good overall shape, cleaned with alcohol.