| System Configuration | 5.0 Channel |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Year Manufactured | 2023 |
| Material | Plastic |
| Item Length | 3.9 in |
| Surround Sound Formats | Dolby Atmos |
| Smart Home Compatibility | Siri |
| Audio Inputs | USB-C, Bluetooth |
| Unit Type | Unit |
| Battery Capacity | 5.85 mAh |
| Manufacturer Warranty | None |
| Unit Quantity | 1 |
| RMS Power | 20 W |
| Plug Regional Fitment | Type C |
| Item Weight | 0.8 lbs |
| Country of Origin | Vietnam |
| UPC | 0194252272022 |
| Compatible Brand | For Apple |
| Brand | Apple |
| Type | Smart Speaker |
| Color | Yellow |
| Model | Apple HomePod mini |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi |
| Compatible Model | For Apple iPod Touch, For Apple iPhone 13, For Apple iPad (9th generation), For Apple iPhone 13 mini, For Apple iPad Pro, For Apple iPhone 13 Pro Max, For Apple iPhone 13 Pro |
| MPN | MJ2E3LL/A |
| Features | Remote Control, Voice Search |
Check the listing for details. Apple Home Pod Mini Smart Speaker Yellow A2374 Tested Works Great. Color: Yellow, Condition: Used, Made in Vietnam. Listed at 95.00 USD.