| Compatible Brand | For Apple |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Color | Multicolor |
| MPN | MY5H2LLA, MY5H2LL/A |
| Material | Plastic |
| Surround Sound Formats | Dolby Atmos |
| Item Length | 3.9 in |
| Smart Home Compatibility | Siri |
| Brand | Apple |
| Type | Smart Speaker |
| Audio Inputs | USB-C |
| Battery Capacity | 5.85 mAh |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 3.3 in |
| Model | Apple HomePod mini |
| Connectivity | Bluetooth |
| Features | WiFi |
| Item Width | 5.6 in |
| Item Weight | 0.8 lbs |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Apple HomePod Mini 1st Generation Smart Speaker A2374 Black Working.. Color: Multicolor, Condition: Used, Made in China. Listed at 66.50 USD. In overall great Condition! Tested & Works! Missing rubber plate on the bottom of speaker.