| Compatible Brand | For Apple |
|---|---|
| System Configuration | 1 + Subwoofer |
| Shape | Cube |
| Color | Gray, Black |
| Compatible Model | For Apple iPhone 13 |
| MPN | MQHW2LL/A |
| Surround Sound Formats | Dolby Atmos |
| Smart Home Compatibility | Siri |
| Brand | Apple |
| Type | Smart Speaker |
| Audio Inputs | USB-C |
| Battery Capacity | 5.85 mAh |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 6.8 in |
| Model | HomePod |
| Connectivity | Bluetooth, Wi-Fi |
| Features | Bluetooth, WiFi |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 5.6 in |
| Item Weight | 5.5 lbs |
| UPC | 0019019850452 |
Check the listing for details. Apple HomePod Smart 1st Generation Speaker Black Tested And Working. Color: Gray, Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 149.99 USD. Great condition. Turns on and sound works well.