| UPC | 0194252515655 |
|---|---|
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 10.2 in |
| Color | Gray |
| MPN | MK2K3LL/A |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Processor Speed | 2.65 GHz |
| Brand | Apple |
| Series | Apple iPad |
| Type | Tablet |
| Display Type | IPS LED |
| Maximum Resolution | 2160 x 1620 |
| Model | Apple iPad (9th Generation) |
| Processor Model | Apple A13 Bionic |
| Connectivity | Bluetooth, Lightning |
| Features | Аuto-Centering, Apple Pencil Support |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Battery Run Time | 10 hrs |
| Item Weight | 1.07 lbs. |
Check the listing for details. Apple Ipad 10.2 Inch Screen, 9th Gen, Silver, 64GB, Wi-Fi Only, Bundle. Bundle i. Color: Gray, Condition: Very Good - Refurbished. Listed at 247.49 USD. 9th Gen iPad. Apple A13 Bionic. Touch Screen. Screen Size. Bundle includes Beats or JBL headset, Case, Screen Protector, Stylus Pen and Charging Accessories. Battery Life. Battery life is 10 hours. Wi-Fi Only.