| color | silver |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Type | Tablet |
| Screen Size | 10.9 in |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Model | iPad 10 |
| Series | Apple iPad |
| RAM Size | 4 GB |
| Operating System | iPadOS |
| Network | Unlocked |
| Connectivity | Bluetooth |
| Features | Accelerometer, Barometer, Fingerprint Scanner, G-sensor, wifi |
| Display Type | Liquid Retina IPS LCD |
| Maximum Resolution | 1640 x 2360 pixels |
| Processor | Hexa Core |
| Processor Model | Apple A14 Bionic |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Custom Bundle | No |
| Dimensions | 9.79 x 7.07 x 0.28 in |
| Item Weight | 1.05 lb |
Check the listing for details. Apple iPad 10 - Wifi Only - 64GB - 10.9" - Excellent. Color: silver, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 254.99 USD. Apple Ipad 10 WifI All Colors 64GB. Storage: 64GB. Model: iPad 10 WifI. Network :WIFI Only. WARRANTY : 1 YEAR. U.S. residents Only. This is necessary to keep your right to file a claim. Warranty claims are subject to the discretion of the original product manufacturer.