| Cosmetic condition | Excellent |
|---|---|
| Charger and cable | Yes |
| Processor | Hexa Core |
| MPN | MK2L3LL/A |
| Unit Type | Unit |
| Display Type | IPS LED |
| Processor Model | Apple A13 Bionic |
| Features | Fingerprint Scanner, Auto-Centering, Apple Pencil Support; Fix Missing Values: Auto-Centering, Accelerometer, Ambient Light Sensor, Barometer, G-sensor |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Unit Quantity | 1 |
| Battery Run Time | 10 hrs |
| Screen Size | 10.2 in |
| Color | Space gray |
| RAM Size | 3 GB |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Processor Speed | 2.65 GHz |
| Brand | Apple |
| Series | Apple iPad |
| Type | Tablet |
| Maximum Resolution | 2160 x 1620 |
| Model | Apple iPad (9th Generation) |
| Connectivity | Bluetooth, Lightning |
| Charger Included | Yes |
Check the listing for details. Apple iPad (9th Gen) 64GB Wi-Fi - 10.2" - Space Gray - Mint. Color: Space gray, Condition: Used. Listed at 190.00 USD. Mint Condition. Comes with Speck Case