| No accessories | Yes |
|---|---|
| UPC | 0194252515655 |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 10.2 in |
| Color | Gray |
| MPN | MK2K3LL/A |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Processor Speed | 2.65 GHz |
| Brand | Apple |
| Series | Apple iPad |
| Type | Tablet |
| Display Type | IPS LED |
| Maximum Resolution | 2160 x 1620 |
| Model | Apple iPad (9th Generation) |
| Processor Model | Apple A13 Bionic |
| Connectivity | Bluetooth, Lightning |
| Features | Аuto-Centering, Apple Pencil Support |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Battery Run Time | 10 hrs |
| Item Weight | 1.07 lbs. |
Check the listing for details. Apple iPad (9th Generation) 64GB -Original Twitter App. Color: Gray, Condition: Used. Listed at 1000.00 USD. It doesn’t have an account attached to it anymore. But you can still use it with Wi-Fi.