| Screen Size | 9.7 in |
|---|---|
| Color | Silver |
| RAM Size | 2 GB |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| MPN | A1822 |
| Brand | Apple |
| Series | Apple iPad |
| Type | Tablet |
| Unit Type | Unit |
| Model | Apple iPad (5th Generation) |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 32 GB |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Apple ipad A1822 (MP2F2LL/A) (5th Gen) 32GB. Color: Silver, Condition: Used, Made in China. Listed at 50.00 USD. Previously owned ipad in working condition. All tablets may have very minor scratches on both screen and backside.