| Screen Size | 9.7 in |
|---|---|
| Color | Silver |
| RAM Size | 2 GB |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| MPN | A1954 |
| Brand | Apple |
| Series | iPad |
| Type | Tablet |
| Model | iPad |
| Connectivity | Wi-Fi |
| Features | Built-In Front Camera, Built-In Rear Camera |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 32 GB |
Check the listing for details. Apple iPad Silver Tablet Wi-Fi Built-In Front & Rear Camera iOS. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 67.50 USD. Apple iPad Silver Tablet Wi-Fi Built-In Front & Rear Camera iOS