| Color | Blue |
|---|---|
| Processor | A14 |
| Screen Size | 6.1 in |
| Chipset Model | Apple A14 Bionic |
| Memory Card Type | Built-In Memory |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| SIM Card Slot | Single SIM |
| Brand | Apple |
| Network | AT&T, AT&T, Verizon, T-Mobile, Sprint, Boost, Boost Mobile, Cricket, Cricket Wireless, Factory Unlocked, Gsm Unlocked, Lycamobile, Metro, SIMPLE Mobile, Sprint, T-Mobile, Unlocked, Unlocked / T-Mobile / AT&T / Verizon, Verizon, Verizon Unlocked, Verizon Wireless |
| Model | Apple iPhone 12 Pro |
| Style | Smartphone |
| Connectivity | 4G, 5G, LTE |
| Operating System | iOS |
| Features | Internet Browser, Near Field Communication, Touchscreen, 3G Data Capable, 4G Data Capable, 4K Video Recording, Accelerometer, Bluetooth Enabled, Fingerprint Sensor, Global Ready, GPS, Music Player, Speakerphone, Water-Resistant, Wi-Fi Capable |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 12MP |
| RAM | 6 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 12 Pro 128GB - Unlocked - VERY GOOD Condition!!!. Color: Blue, Condition: Very Good - Refurbished. Listed at 284.99 USD. Apple iPhone 12 Pro - 128GB - Factory Unlocked (CDMA+GSM) - VERY GOOD Condition. Apple iPhone 11 - 64GB - Fully Unlocked - ALL CARRIERS - VERY GOOD condition. Apple iPhone 12 - 64GB-128GB - Fully Unlocked - ALL Carriers - GOOD condition.