| Color | Graphite |
|---|---|
| Storage Capacity | 256 GB |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.7 in |
| Chipset Model | Apple A14 Bionic |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| Model Number | A2342 |
| SIM Card Slot | Single SIM |
| Brand | Apple |
| Manufacturer Warranty | 1 Month |
| Network | Unlocked |
| Model | Apple iPhone 12 Pro Max |
| Connectivity | 5G |
| Operating System | iOS |
| Features | Accelerometer, Barometer, Dust-Resistant, E-compass, Gyro Sensor, Nano SIM, NFC Connectivity, Proximity Sensor, Water-Resistant |
| Contract | Without Contract |
| Camera Resolution | 12.0 MP |
| RAM | 6 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 12 Pro Max, 128/256/512GB - Unlocked - Refurbished Excellent. Color: Graphite, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 439.99 USD. This refurbished product has been professionally inspected, tested and cleaned by qualified vendors. It is not certified by Apple. Headphone, charging block and SIM card are not included. - This product will have a battery that exceeds 80% capacity relative to new.